top of page

HAKKIMIZDA

Doğanın ve evrenin birbirinden eşsiz varlıklarından ilham alınarak 2021 yılında, Selim Çelebi tarafından kurulmuş olan Gurme Bitki; nadir bulunan, eşi benzeri görülmemiş ve koleksiyonluk bitkilerin, tasarımların ve aranjmanların en özverili şekilde bitkiseverlerle buluşturulmasını sağlar.

Hava bitkileri (Tillandsia) üzerindeki geniş deneyim ve uzmanlık seviyesinin getirisi olan her daim sağlıklı ve gür airplant'lerin yanı sıra özel türlerde kaktüsler ve sukulentler, tropikal eğreltiler, yapraklı bitkiler ve daha fazlasını, tümünün mükemmelliğini garantileyerek müşterilerine sunar.

El yapımı saksı tasarımları, bitki aranjmanları, kütük/duvar monteleri ve bitkilere dair bakım malzemelerini de bulabileceğiniz Gurme Bitki'de paketlemeler her bir ürüne özel ilgi, dikkat ve özen gösterilerek yapılmaktadır.

Bitkilerin gurmesi Gurme Bitki, online bitki alışverişinin alışılagelmiş çizgilerinin dışına çıkıp alternatif rotalar izlemeyi, bu rotayı takip ederken de müşterilerinin memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmayı hedeflemektedir.

r1gray.png
bottom of page